Індивідуальні балансові норми водоспоживання та водовідведення

Індивідуальні балансові норми водоспоживання та водовідведення розробляються з метою отримання дозволу на спеціальне водокористування, у відповідності з наступною законодавчо-нормативною базою:

  • Закон України “Про охорону навколишнього природного середовища”
  • Водний кодекс України
  • Методика розробки технологічних нормативів використання води на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарств України / Держбуд України, Державний інститут житлово-комунального господарства, 1998
  • Методические указания по разработке норм и нормативов водопотребления и водоотведения с учетом качества потребляемой и отводимой воды в промышленности, 1979
  • ДБН «В.2.5-64:2012 Внутрішній водопровід та каналізація» та ін.

Індивідуальні балансові норми водоспоживання та водовідведення призначені для:

  • визначення планової потреби у воді на підприємстві-водокористувачі;
  • встановлення лімітів забору та використання вод, скидання зворотних вод;
  • проектування систем водопостачання та каналізації;
  • контроля за використанням води та скидами підприємств.

Норма водоспоживання – гранично припустима кількість води потрібної якості для виробництва одиниці продукції встановленої якості в певних організаційно-технічних умовах.

Норма водовідведення – гранично припустима кількість стічних вод певної встановленої якості, які утворюються при виробництві одиниці продукції встановленої якості в певних умовах. Норма водовідведення визначається нормою водоспоживання, величиною незворотного водоспоживання та незворотних втрат у виробництві.

Вартість послуги та строки надання

Вартість робіт з підготовки заявки та отримання дозволу на спеціальне водокористування залежить від обсягів забору та використання води, обсягу скидання забруднюючих речовин, умов водокористування, категорії водного об’єкту для водокористування, виконання водоохоронних заходів та ін. факторів. Строки виконання робіт складають від 2 до 5 місяців в залежності від умов.

Завантажити стандартний графік отримання дозволу на спеціальне водокористування

Усі строки взяті по максимуму. Жовтим кольором виділені завдання, що відносяться до зони відповідальності Замовника. Тривалість етапів вказана в робочих днях, а не в календарних.