Уряд затвердив Порядок ведення Національного реєстру викидів та перенесення забруднювачів

📍 Уряд затвердив Порядок ведення Національного реєстру викидів та перенесення забруднювачів❗


▪️ У Порядку визначено особливості користування Реєстром, алгоритм створення та внесення до нього даних, порядок реєстрації об’єктів та подання звітності операторами і довідок про дифузні джерела залученими органами, а також затверджено форми заяв оператора.


▪️ Документ розроблений відповідно до вимог Закону “Про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів”, який набере чинності вже 8 жовтня цього року.


▪️ Реєстр функціонуватиме як зручний онлайн-сервіс на вебпорталі «ЕкоСистема». Тож громадськість матиме вільний доступ до інформації про кожне підприємство, діяльність якого впливає на довкілля.


▪️ За словами Руслана Стрільця вже за два роки український Національний РВПЗ буде інтегрований з Європейським. Україна зможе обмінюватися актуальними, верифікованими даними з компетентним органом Європейського Союзу та синхронізувати власну довкіллєву політику із європейською.


📲 Детальніше: https://mepr.gov.ua/uryad-zatverdyv-poryadok-vedennya-natsionalnogo-reyestru-vykydiv-ta-perenesennya-zabrudnyuvachiv/?fbclid=IwAR2pXd-FsUJwlZ_OM9b08vYc8vwbBrvSvemMEtYu8_-E0O9C7Q5RgdiBUA0