Росія пошкодила ракетами майже всі ТЕС і ГЕС в Україні

‼😡 Росія пошкодила ракетами майже всі ТЕС і ГЕС в Україні – Укренерго

15 листопада Росія завдала масованого ракетного удару по різних регіонах України, переважно енергетичних об’єктах, це була шоста подібна атака з 10 жовтня і вона виявилася найбільш масованою.

 
🗣 “Після цієї атаки у нас практично не залишилося в Україні неушкоджених теплових і гідроелектростанцій. Тобто для того, щоб ви розуміли масштаб цих атак і з чим нам доводиться працювати: практично вся теплова й гідрогенерація, якщо ми говоримо про великі електростанції, зазнавала ракетних ударів.

 
Також майже не залишилося неушкоджених вузлових підстанцій “Укренерго”. Тобто практично на кожну важливу підстанцію вже щось прилітало – на деякі підстанції по декілька разів: по три, по п’ять і навіть по вісім разів, є й такі об’єкти. Масштаб руйнувань колосальний”, — зазаначив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.

 
🔻 Також Володимир Кудрицький наголосив, що після кожної масованої ракетної атаки потрібен час на те, щоб спершу заживити споживачів електроенергією, відновити енергомережу, а потім ще кілька днів іде на те, щоб графіки відключень перейшли у плановий режим.