ЦЕРН 7 РОКІВ!

🥳 НАМ 7 РОКІВ!

 
Звернення Генерального директора ТОВ “ЦЕРН” Владіслава Антипова до співробітників:
 
“Друзі!

Вітаю усіх із 7-ю річницею створення нашої компанії!

Я пропущу пафосний вступ та відразу перейду до суті. Дійсно, зараз найважчі часи у житті кожного. Йде війна, гинуть люди, у багатьох містах наближається гуманітарна катастрофа. Але хороша новина в тому, що навіть в ці складні часи ми з вами продовжуємо працювати.

Ми пройшли найскладніші місяці цього року – лютий, березень та квітень. Зараз ми вже сконцентровані не тільки на виживанні, але й намагаємося планувати майбутнє. Хороше щасливе майбутнє.

Багато наших планів залежить від того, коли закінчиться війна. Але вже досить чітко зрозуміло, що вона закінчиться нашою Перемогою. Україну сьогодні підтримує весь цивілізований світ. Вперше аж 143 держави підтримали резолюцію Генасамблеї ООН щодо засудження так званих «референдумів» на територіях, що тимчасово контролюються терористами «ДНР/ЛНР» та окупованих Херсонській та Запорізькій областях. Завдяки героїчній боротьбі наших військових, вже повернуто багато окупованих міст та сіл додому. Чекаємо ще більше гарних новин з фронту найближчим часом (доречі, скоро будемо їсти херсонські кавуни)))

За оцінками експертів після нашої Перемоги Україну очікує економічний бум, тому що відновлення країни буде потребувати активної роботи усіх галузей економіки і навіть створення нових!
Зараз в наших клієнтів йде процес бюджетування на наступний рік. Після його завершення буде зрозуміло, на який обсяг замовлень ми зможемо розраховувати наступного року. Ще зарано говорити остаточно, але попередні дані викликають оптимізм.

Таким чином, я (поки що стримано, але) очікую того, що ми достойно пройдемо наступний рік та повернемося до зростання у 2024 році.

І останнє. Критичні ситуації (а війна – це дуже критична ситуація) проявляють, ким люди є насправді. На відміну від багатьох компаній ми з вами втрималися разом та не «посипалися».
За це я вдячний кожному з вас! І хочу вас запевнити, що я докладу всі зусилля для того, щоб наша компанія працювала та розвивалася ще 100 років!


Продовжуємо працювати!
Віримо в ЗСУ!
Слава Україні! 💛💙
Вітаю нас усіх із Днем Народження ЦЕРН! 🎉