Які нові види істот знайшли на Землі у 2020 році?

Хоча 2020 рік став для багатьох періодом випробувань, було в ньому й кілька яскравих моментів. Виявлено сотні нових видів тварин: від жаби довжиною 1 см до нового виду павуків, названих на честь кінозірки Хоакіна Фенікса.

🔎 Пропонуємо дізнатися про декілька найкращих відкриттів:

1️⃣
Achalinus zugorum 🐍 – новий вид змій, які схожі на веселку. Їх відмінними рисами є темні майже голографічні лусочки, дивні очі та відсутність фоторецепторів.

2️⃣ Саламандра Carolina Sandhills 🦎 – 64-й вид саламандри Північної Кароліни. Вони дуже маленькі і можуть похвалитися сміливим червоним забарвленням.

3️⃣ Cnemaspis Avasabinae 🦎 – ящірка, яку було помічено в сухому вічнозеленому лісі під річковим камінням. Вона сірувато-рожевого кольору та має шість темно-коричневих плям розміром менше 2,9 сантиметра.

4️⃣ Дияволоока жаба 🐸 – моторошна на вигляд «жаба з диявольськими очима», вважалася вимерлим видом протягом останніх двох десятиліть. Дияволоокі жаби мають чорне забарвлення та випуклі червоні очі.

5️⃣ Petauroides volans, Petauroides minor та Petauroides armillatus 🦇 – 3 види гігантських летючих кускусів – це ссавці, схожі на поссумів, що мешкають в лісах Східної Австралії та здебільшого харчуються листям евкаліпта, яке росте на верхівках дерев.

6️⃣ Жаба-ліліпут 🐸 – одне з найменших земноводних у світі. Довжина жаби 1 сантиметр і вона має камуфльоване коричневе забарвлення.

7️⃣ Loureedia phoenixi 🕷 – новий вид павуків. Він класифікується як оксамитовий павук. Вид відносно відокремлений і дуже барвистий.

8️⃣ Попа Лангур 🐒 – мавпочки, які мають яскраву зовнішність: білі кільця навколо очей, чорні «рукавички», клаптик вовни на голові.

9️⃣ Mountain Fer-De-Lance Viper 🐍 – дуже отруйна змія. На ній червоні, жовті й зелені мітки, а також вона має масивні ікла і ямки, які відчувають тепло і допомагають гадюці полювати на здобич.

🔟 Tegula Kusairo Yamazak 🐌 – новий вид їстівних равликів. Їхня оболонка буро-зелена, з жовтою або білою нижньою стороною.