СЬОГОДНІ НАМ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 5 РОКІВ!

Наша компанія була заснована в 2015 році Владиславом Антиповим разом з невеликою командою професіоналів, які мають стаж роботи в природоохоронній сфері більше ніж 15 років.


✅
НАША МІСІЯ.

Ми надаємо послуги з розробки природоохоронної документації, екологічного консалтингу та аудиту, а також пошуку рішень щодо зниження навантаження на навколишнє природне середовище. Наше завдання – допомогти промисловим підприємствам збалансувати економічні та екологічні аспекти своєї діяльності так, щоб їх розвиток був стійким і довгостроковим.


▪️
НАШІ ЦІННОСТІ:
🌱 Чесність і прозорість
🌱 Клієнтоорієнтованість
🌱 Відповідальність і професіоналізм
🌱 Лідерство і командна робота

✅
СТРАТЕГІЧНЕ БАЧЕННЯ.
Два роки поспіль ЦЕРН було визнано кращою консалтинговою компанією України в сфері промислової екології. Ми прагнемо і надалі бути лідируючою компанією в Україні за рахунок залучення і реалізації потенціалу кращих галузевих фахівців, впровадження найсучасніших ефективних підходів в управлінні проектами, а також індивідуального підходу до кожного клієнта.

▪️
НАШІ ПЕРСПЕКТИВИ:
☑️ Створення нових партнерств та виведення на ринок нових продуктів
☑️ Масштабування існуючої бізнес-моделі компанії
☑️ Розширення штату компанії та розвиток співробітників


🔎
🤩 Ми постійно перебуваємо в пошуку нових співробітників та дорожимо кожним членом нашої команди, тому що ЦЕРН – це перш за все люди!