Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»


🌎🚮 «World Cleanup Day» – щорічна соціально-екологічна 🌱 акція з прибирання зелених зон та 🏡 благоустрою територій, ініційована Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It Word».


Цього року акція стартує 1️⃣9️⃣ вересня. Відбудеться вона із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки‼️ Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв’язку з цим організатори акції пропонують три форми участі:


✅ Групове очищення: збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа – достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.


✅ Індивідуальні чистки: прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля. А для мотивації перетворіть його на змагання. Обирайте забруднене місце на карті й сміливо вирушайте вперед.


✅ Цифрове очищення: нову форму прибирання можна проводити в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.


#letsdoitukraine #worldcleanupday