Реформа Державної екологічної інспекції буде завершена до кінця року

Реформу Державної екологічної інспекції завершать до кінця року: планують створити нову територіальну мережу інспекцій 🏢, провести кадрові зміни 👥 та збільшити розмір штрафів 📈. Про це повідомив Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований за результатами апаратної наради з керівниками усіх регіональних інспекцій та центрального апарату.


📌 Відзначається, що в рамках трансформації Держекоінспекції вже створено управління, яке відповідатиме за комплексні перевірки найбільших підприємств-забруднювачів 🏭 в Україні. В цьому управлінні буде відділ промислового забруднення 💨, який працюватиме в Кривому Розі.


📌 До кінця року в Держекоінспекції планується також проведення територіальної реформи, метою якої є об’єднання деяких областей і створення нової територіальної мережі інспекції.


📌 Повідомляється, що реформування Держекоінспекції триває і на законодавчому рівні, зокрема, очікується ухвалення 📄🖋 законопроекту №3091 «Про державний екологічний контроль». Також очікується внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо збільшення штрафів.