Вчені прогнозують нові катаклізми через спеку


Міжнародна група науковців вважає, що ⅓ населення планети 🌎 постраждає у зв’язку зі зміною клімату внаслідок тривалих викидів вуглекислого газу 💨.

💡 Нагадаємо, для людей існує оптимальний діапазон середньорічних температур 11-15 градусів за Цельсієм. Вчені повідомляють, що процес глобального потепління ☀️прискорюється, тож у найближчі 50 років ситуація зміниться сильніше, ніж за попередні шість тисяч років, а середня температура🌡 повітря у деяких регіонах планети буде у межах 29 градусів.


Що з’ясували дослідники❓

🔸 Якщо викиди в атмосферу будуть більш інтенсивними, то території, на яких нині проживає третина людства, стануть спекотними як пустеля Сахара 🏜 вже у найближчі 50 років. Понад мільярд людей будуть змушені покинути своє місце 🏠 проживання або ж потерпати від нестерпної спеки за кожне глобальне потепління на 1️⃣ градус.

🔸 Середньостатистична людина🚶‍♂️ відчує зростання температури на 7,5 градусів, коли глобальне потепління на Землі досягне рівня 3️⃣ градусів. Цей показник очікується вже до кінця поточного століття.

🔸 Якщо температура у світі зросте на 3 градуси, то така доля спіткає:
• 1,2 мільярда людей в Індії;
• 485 мільйонів людей у Нігерії;
• по 100 мільйонів у Пакистані, Індонезії та Судані.