Екотрансформація – 2020 стартувала!

2 та 3 березня у Києві відбулося 2️⃣ заходи Платформи екологічних та технологічних рішень: «ПИЛОГАЗООЧИСТКА-2020» — ГАЗООЧИСТКА В ПРОМИСЛОВОСТІ 🏭 та «ВОДА В ПРОМИСЛОВОСТІ-2020» 💦, організовані Professional Association of Ecologists of Ukraine за підтримки «ECOBUSINESS» (Екологія підприємства).


✅ Наша компанія ЦЕРН – Центр Екології та Розвитку Нових технологій не залишилася осторонь цих подій. Вже за традицією Владислав Антипов модерував обидва заходи разом із чарівною Людмила Циганок. А наш директор з розвитку Евгений Алтухов 2 березня виступив в якості спікера 🗣 з доповіддю про проблеми та можливості парку газоочисного устаткування. Разом з експертом на заході було окреслено шляхи ефективного і відносно невитратного (що дуже важливо в умовах прогнозованої стагнації ринків металопродукції) зниження рівня 💨 викидів в атмосферне повітря.


✅ В залі панувала дружня атмосфера конструктивної співпраці, відчуття легкості сприйняття важливої інформації у колі однодумців; були обговорені актуальні теми та серйозні❓питання.


Дякуємо організаторам, спікерам та експертам! 👩‍💼Попереду нас чекає інтенсивна робота та насичений викликами і цікавими подіями рік! 🙂