Засновник Amazon виділить 10 млрд доларів на порятунок Землі

Мільярдер повідомив, що створив “Фонд Землі”, який вже цього літа почне видавати гранти 💸 екологічним активістам.


Перший у списку найбагатших людей світу 🥇, засновник компанії Amazon Джефф Безос виділить 10 млрд доларів 💵 на фінансування програм і організацій, які займаються захистом навколишнього середовища та боротьбою зі змінами клімату 🌦.
“Зміна клімату є найбільшою загрозою для нашої планети. Я хочу працювати разом з іншими, щоб посилити відомі шляхи та досліджувати нові способи боротьби з руйнівним впливом змін клімату на цю планету, яку ми всі поділяємо. Ця глобальна ініціатива буде фінансувати діяльність вчених, активістів, неурядові організації – будь-які зусилля, які дають реальну можливість допомогти зберегти та захистити світ природи. Ми можемо врятувати Землю…Я виділяю 10 млрд доларів для початку і почну видавати гранти вже цього літа. Земля – це те, що нас всіх об’єднує – давайте захищати її разом”, – написав Джефф Безос.


📝Нагадаємо, раніше на Всесвітньому форумі в Давосі 📈шведська активістка Грета Тунберг звинуватила політиків у відсутності реальних дій для боротьби зі🌡зміною клімату. Вона закликала активніше боротися з кліматичними змінами не тільки на словах, але і реальними діями.