Рятуємо планету: В Україні висадять 1 млн дерев за добу

🌎 В Україні планують протягом однієї доби – 20 березня – посадити понад 1 млн дерев.


Акцію “1 000 000 дерев за 24 години” проведуть у рамках Всеукраїнського екологічного проекту “Озеленення України”, ініційованого бізнес-клубом України “CEO Club Ukraine” та Національним проектом “Книга рекордів України”.


Організатори прагнуть привернути увагу громадськості до відновлення 🌱 екосистеми країни та розвиток екологічної свідомості українців.


«На Економічному форумі у Давосі оголосили про ініціативу з висадки 1 трлн дерев до 2030 року, – пояснив “CEO Club Ukraine” Сергій Гайдайчук. – Поки інші тільки планують – ми діємо і запрошуємо українців вже зараз долучитися до всеукраїнського проекту і 20 березня взяти участь у висадці 1 млн дерев в Україні”.


Крім висадки одного мільйона дерев 🌳, для досягнення цілей проекту організатори планують провести цілу низку тематичних заходів: цілорічну висадку нових парків та алей, освітні воркшопи у навчальних закладах 👨‍🎓, загальнодержавну інформаційну кампанію та телемарафони на підтримку озеленення України, видавництво тематичної літератури 📖, спортивно-тематичні активності для 👨‍👩‍👧‍👦 дітей та дорослих, розробку інтерактивної🗺 карти озеленення України, міжнародний флешмоб “Озеленення України. Озеленення планети!” та інших.