Платформа екологічних та технологічних рішень «ПИЛОГАЗООЧИСТКА-2020»— ГАЗООЧИСТКА В ПРОМИСЛОВОСТІ

2 березня у Києві відбудеться унікальний міжгалузевий захід з питань газоочистки на підприємствах металургійної промисловості, машинобудування, електроенергетики, цементної, нафтогазової та інших галузей промисловості.


У майбутньому цей захід має стати щорічною платформою для обговорення питань❓, пов’язаних з впровадженням, експлуатацією і ремонтами установок газоочистки, між усіма зацікавленими сторонами, включаючи представників влади 💼, промислових підприємств 🏗, сервісних організацій 🔧, виробників газоочисного і супутнього устаткування, а також громадськість 👫.


Всіх учасників 🙋‍♂️ чекає насичений день з виступами кращих експертів та Практикум “Охорона атмосферного повітря”: дозволи, джерела викидів, моніторинг забруднення, запобігання, відповідальність за порушення та ін.❗️Одним з найцікавіших виступів може стати доповідь Євгена Алтухова (директора з розвитку ТОВ “ЦЕРН”), головною темою якої є висвітлення досвіду технічних аудитів газоочисного устаткування, які були реалізовані нашою компанією спільно з ДП «УкрНТЦ «Енергосталь». Дослідження проводилися на 6 різних типах газоочисних установок (ГОУ) п’яти великих підприємств гірничо-металургійного комплексу (ГМК) в різних регіонах України. Всього було проаналізовано технічний стан 4️⃣8️⃣ ГОУ і 3️⃣ оборотних циклів водопостачання ГОУ.

Детальніше про захід Ви можете дізнатись за посиланням:
http://ecolog-ua.com/events/platforma-ekologichnyh-ta-tehnologichnyh-rishen-pylogazoochystka-2020-gazoochystka-v?fbclid=IwAR019NyTs9LGKZY4YEzxkaTViwe88ZyNLySTVNU97JT1k7WHTU4CEOvsceg