Apple, Google і Microsoft підписали лист на підтримку Паризької угоди

Керівники багатьох компаній підписали лист, який закликає продовжувати виконувати зобов’язання по контролю за зміною клімату


Нагадаємо, що Паризька угода — це угода в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (UNFCCC) щодо регулювання заходів зі зменшення викидів діоксиду вуглецю з 2020 р.


Адміністрація Дональда Трампа , ймовірно, вже займається виходом з Паризького угоди, проте значна частина технологічних компаній 🏢 виступає проти цього рішення. Керівники 👨‍💼 багатьох компаній, в числі яких такі гіганти, як Apple, Adobe, Google, HP, Microsoft і Tesla, підписали лист United For the Paris Agreement, який закликає продовжувати виконувати зобов’язання по контролю за зміною клімату 🌎. На їхню думку, міжнародна угода «посилить конкурентоспроможність США 🇺🇸, допомагаючи країні прокладати шлях технологіям 🔬, які відкриють екологічно чисте 🍃 майбутнє». Це також ставить «чіткі цілі», які допомагають планувати і стимулювати інновації.


Примітно, що в списку📋 компаній, які підписали лист, не виявилося ні Amazon, ні Facebook. Facebook взяла на себе досить суворі зобов’язання по захисту навколишнього середовища 🌳, плануючи до кінця 2020 року повністю перевести свою діяльність на поновлювані джерела енергії ☀️. Amazon навпаки критикують за неефективність використання ресурсів і відсутність чіткої стратегії в питаннях зміни клімату. Хоча сама компанія сподівається, що до 2030 року вдвічі скоротить обсяги викидів 💨вуглекислого газу при доставці 🚗 своїх товарів 📦.


До числа прихильників Паризької угоди також не належать найбільші оператори мобільного зв’язку📱, такі як AT & T, Sprint і T-Mobile. Виняток становить лише Verizon. Цей лист ні до чого не зобов’язує і навряд чи переконає Білий дім🏦 змінити своє рішення, проте дає ясно зрозуміти, які компанії не залишаються осторонь проблеми зміни клімату🌿🌍.