Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day).

Глобальна ініціатива, спрямована на виключення використання одноразових пластикових пакетів. Відзначається в усьому всьому світі 3 липня і є неофіційним святом, яке сприяє охороні навколишнього середовища, спонукаючи людей відмовлятися від пластикових пакетів. Свято також підвищує обізнаність про шкоду, яку поліетиленові пакети завдають природі, тваринам і морському середовищі і покликаний привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів і забруднення навколишнього середовища пластиковими відходами.

У цей день десятки організацій і сотні громадян по всьому світу вживають заходів для підвищення обізнаності про вплив на навколишнє середовище і небезпеки одноразових пластикових пакетів і просування більш стійких рішень.

В середньому пластиковий пакет використовується всього 25 хвилин, а для його руйнування потрібно від 100 до 500 років. Мільйони пластикових пакетів використовується у всьому світі кожну хвилину, і 80% морського сміття пластик.

День без поліетилену означає, що ви повинні спробувати обійтися без пластикових пакетів. Їм давно є прекрасні альтернативи у вигляді екоторб, паперових пакетів, сіток.

Як відсвяткувати:
• Скажіть ні одноразовим пластиковим пакетам.
• Візьміть свій власний тканинний або паперовий пакет, коли вирушаєте за покупками.
• Зробіть внесок свого часу або гроші екологічної організації, яка займається очищенням води і відходів від пластикових пакетів.
• Утилізуйте весь пластик в вашому будинку і офісі.
• Розповсюдьте цю інформацію в своїй родині і серед друзів.
• Якщо ви є компанією, чому б не зробити рекламні сумки з тканини для роздачі вашим клієнтам?