У мережі з’явилося співтовариство, яке відмовилось від дітей через зміни клімату.

Спільнота BirthStrike об’єднує людей, які відмовилися від народження дітей напередодні “екологічного Армагедона”.Інтернет-спільнота BirthStrike об’єднала людей, які не будуть заводити дітей зі страху про їхнє майбутнє в світі з погіршеною екологією.


“Я дуже хочу дитину. Я люблю свого партнера і хочу створити з ним сім’ю, але я не думаю, що зараз найкращий для цього час”, – пояснює свою позицію засновниця спільноти 33-річна британська музикант Блайт Пепіно.


Організація була заснована в грудні 2018 року і до неї вже приєдналися 330 чоловік, 80% з яких – жінки.
У 2018 році Міжурядова група експертів зі зміни клімату при ООН застерегла, що у людства є 11 років, щоб запобігти катастрофічні зміни клімату.


Вчені передбачають, що нові кліматичні умови принесуть лісові пожежі, посухи та нестача їжі мільйонам людей.
“Коли клімат погіршується, він посилює інші речі. Це як ефект доміно. Це не просто про зростання рівня моря і шторми. Це впливає на виробництво їжі, міграцію, ресурси і війну”, – говорить одна з прихильниць руху.


Варто відзначити, що BirthStrike – не перша подібна організація. У 2015 році була заснована мережа Conceivable Future з метою поширювати обізнаність “про загрозу, яку несуть зміни клімату репродуктивної справедливості”.


Джерело: CNN