Hydrogen + Fuel Cells Europe

Українська воднева рада домовилась про партнерство з євпропейськими водневими асоціаціями.

Плани розвитку водневої енергетики в Україні обговорили представники української делегації спільно з міжнародними асоціаціями та компаніями на форумі в рамках найбільшої водневої виставки Європи «Hydrogen + Fuel Cells Europe», яка відбулася минулого тижня у місті Ганновер (Німеччина).

Як відомо, в Україні прискорюються темпи встановлення об’єктів відновлюваної електроенергетики. Лише за I квартал 2019 року введено понад 860 МВт потужностей, що більше, ніж за весь минулий рік.


«Саме воднева енергетика може відіграти ключову роль в електроакумуляції та балансуванні енергосистеми, у т. ч. для покриття пікових навантажень», – пояснив Сергій Савчук, Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Водночас Україну на цьому шляху активно підтримують європейські партнери.
Так, відразу на виставці Українська воднева рада, Європейська воднева асоціація «Hydrogen Europe», Латвійська та Німецька водневі асоціації уклали Меморандум про партнерство у водневій енергетиці.

«Переконаний, що співпраця із європейськими партнерами дозволить удосконалити та запровадити дієву Дорожню карту розвитку водневої енергетики в Україні, проект якої вже підготовлено Українською водневою радою та Інститутом відновлюваної енергетики НАН України», – повідомив Голова Держенергоефективності.