CES’19

В Лас-Вегасі відбулася найбільша в світі виставка технологій — Consumer Electronics Show (CES). Спочатку виставка була призначена для популяризації новітніх комерційних побутових гаджетів, таких як комп’ютери та стереосистеми, але розширилася за останнє десятиліття і тепер включає ширший спектр технологій.

Ukraine Tech Pavilion у цьому році представив 8 наступних проектів:

Jollylook

Старовинні миттєві камери, виготовлені з вторинної сировини. Проста складна камера для аналогових знімків, зроблена повністю з переробленого паперу і картону. Ніякої електроніки (нагадаємо, стартап повезли на найбільшу виставку електроніки, — Ред.) — папір, пари лінз і картридж для миттєвих міні-фотографій. Корпус камери, затвор і отвір виконані з товстого паперу і ламінованого картону.

Nuka

Це вічні канцтовари. Сторінки практично не піддаються руйнуванню і зберігаються в хмарі за допомогою програми від Nuka. За допомогою антисептика з них можна стерти звичайну ручку.

Photon LMS

Сучасна модульна фотостудія. Photon включає в себе блоки, які працюють від 2700 світлодіодів і повністю керовані смартфоном або ПК. Розробники кажуть, вся студія буде коштувати набагато менше, ніж встановлено декілька спалахів і аксесуарів для них.

Rawr

IoT-нашийник для домашніх тварин. Мобільний додаток допомагає контролювати самопочуття і локацію вихованця. Гаджет включає в себе: GPS і фітнес-трекери, монітор здоров’я, світлодіодне підсвічування, датчик температури і режим вібрації для тренування. Всі дані направляються на мобільний додаток. У релізі пишуть, що воно дозволяє інтегруватися з різними послугами, такими як ветеринарні клініки.

FunLight

Атракціон інтерактивних проекцій для шопінг-молів і розважальних парків. На відміну від багатьох інших розваг VR, FunLight не вимагає від гравців будь-якого обладнання. Потужні проектори використовуються для передачі зображень на стіни і підлогу. Завдяки цьому всі гравці бачать однакову зображення і можуть взаємодіяти з проекціями як команда. Гра контролюється рухами тіла, які відслідковуються спеціальними датчиками всередині приміщення.

Flasty

3D-принтер еды, работающий с любыми видами продовольственного сырья. В релизе пишут, что Flasty уже используется реальными корпоративными клиентами в гостинично-ресторанной сфере.

Whooshi

Це бездротової портативний підсилювач звуку і розумна музична програма. Рішення змінює існуючі навушники на бездротові. Whooshi персонализирует звук за допомогою спеціально розробленого алгоритму, який регулює параметри навушників. Мобільний додаток для iOS і Android підлаштовує звук відповідно до потреб слуху користувача.

iGlam

Інтелектуальне ювелірне кільце. Воно може адаптуватися до будь-якого кольору за допомогою спеціального додатку, яке допомагає сканувати колір безпосередньо з одягу. Кільце виготовлено зі срібла 925 проби з напівдорогоцінним камінням.

За матеріалами: liga.net