Innovation Market 2018.

У Києві розпочався триденний III Міжнародний форум Innovation Market, метою якого є впровадження інновацій в економіку, пошук та залучення інвестицій для інноваційних проектів і програм.

 

Захід проходить за підтримки Кабінету міністрів, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства освіти та науки, Національної академії наук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

Триденна програма конференц-заходів присвячена обговоренню широкого спектру тематик з розвитку інноваційної та інвестиційної діяльності в освіті, фінансовому та банківському секторі, науці, енергетиці, екології.

 

Наша компанія, як лідер ринку екологічних послуг, також взяла участь у форумі, представивши автоматичну систему екологічного моніторінга повітря (АСЕМ).

 

Генеральний директор ТОВ “ЦЕРН” Владислав Антипов виступив у якості модератора та спікера круглого столу, присвяченого “Реформуванню системи моніторінгу довкілля та впровадження РВПЗ”, в рамках міжнародного форуму для сталого розвитку GREEN MIND, який виступив партнером по організації заходів екологічного спрямування за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, ГРУПИ МЕТІНВЕСТ, ДТЕК Енерго та САНТРЕЙД.

 

В перший день програми Innovation Market відбудеться розгляд інновації у сфері освіти, також проведено круглий стіл на тему “Стратегічні засади інноваційного розвитку в умовах світової глобалізації”.

 

В другий день для представників малого та середнього бізнесу презентують державні та міжнародні програми підтримки та фінансування, а також найбільш ефективні інструменти для виходу українських підприємств на міжнародні ринки.

 

В третій день експерти розглянуть практичні кейси з розвитку стартап-проектів та залучення інвестицій.