Проект розумного міста від Alphabet

 

Висота будівель буде різною: більшість будинків — до 19 поверхів, хоча плануються також вежі висотою 42 і 50 поверхів (не дивлячись на те що зараз в Торонто можна будувати не більше 6 поверхів). Цей квартал обіцяє бути наймасштабнішим житловим комплексом з дерева в світі, вказує Engadget.

Sidewalk Labs вибрали дерево не тільки через екологічність та оригінальність. Автори вважають цю ідею якнайкраще пасуючою Канаді — одного з лідерів в лісопромисловому секторі.

 

Вулицями Quayside пропонують запустити мініатюрні безпілотні автомобілі — суспільний транспорт XXI століття. Тротуари в розумному місті будуть широкими, а вздовж вулиць будуть рости дерева.

 

 

Навіть дороги і тротуари в Quayside будуть розумними. Вони будуть складатися з легко замінних багатофункціональних шестикутників. Взимку ці шестикутники будуть підігріватися, щоб сніг танув, а покриття зможе збирати опади для поливу дерев. Також в них будуть вбудовувати LED-сигнали для регулювання руху транспорту.

 

 

У канадському місті майбутнього буде дещо спільне зі Стародавньою Грецією: автори проекту збираються зробити комфортний в будь-яку погоду міський простір. Для цього вони будуть будувати сучасні аналоги критих колонад — стоа. Архітектори обіцяють, що це будуть багатофункціональні простори, з можливістю трансформування на перших і других поверхах.