Конференція «Підтримка встановлення схеми торгівлі викидами парникових газів (СТВ) в Україні»

05.12.2017 відбулася конференція проекту «Підтримка встановлення схеми торгівлі викидами парникових газів (СТВ) в Україні», на якій було оголошено про початок роботи проекту. В рамках конференції відбулося обговорення мацйбутнього СТВ в Україні за участі представників профільного міністерства Німеччини, установи, відповідальної за СТВ в Німеччині (DEHSt), та німецької компанії Future Camp.

 

Проект «Підтримка встановлення схеми торгівлі викидами парникових газів (СТВ) в Україні» реалізається організацією GIZ за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMUB) та передбачає підтримку Міністерство екології та природних ресурсів України у створенні національної схеми торгівлі викидами парникових газів.

 

Проект є продовженням проекту Світового банку Partnership for Market Readiness, який спрямований на впровадження системи MRV – Monitoring, Reporting, Verification. Це прогресивна європейська система регулювання викидів парникових газів, за якою у найближчому майбутньому будуть звітувати промислові підприємства України. В ході візиту експерти відмітили високий рівень організації роботи на підприємствах та рівень їх готовності до впровадження системи MRV.

 

Компанія ЦЕРН є консультантом експертів проекту щодо металургії та коксохімічного виробництва. Ми будемо інформувати Вас про новини проекту на нашому сайті та сторінках в соціальних мережах.