Cемінар компанії Carbon Limits

Вчора Владислав Антипов виступив на навчальному семінарі компанії Carbon Limits. Семінар пройшов в рамках проекту Світового банку Partnership for Market Readiness (PMR). Участь в ньому прийняли представники ключових промислових підприємств України та експерти з питань зміни клімату. Семінар було присвячено вимогам системи MRV та методикам розрахунку викидів парникових газів. Владислав Антипов разом із Francois Sammut презентували блок методик для металургійних та коксохімічних підприємств.

 

Проект PMR працює більш ніж в 30 країнах світу. В Україні одним з напрямків проекту є надання підтримки Уряду у впровадженні системи MRV – Monitoring, Reporting, Verification. Це прогресивна європейська система регулювання викидів парникових газів, за якою у найближчому майбутньому будуть звітувати промислові підприємства України.

 

Компанія ЦЕРН є консультантом експертів проекту щодо металургії та коксохімічного виробництва. Ми продовжуємо інформувати Вас про новини проекту на нашому сайті та сторінках в соціальних мережах.