Відбувся Міжнародний Форум Innovation Market

22 листопада в рамках Міжнародний форум Innovation Market відбулися 2 дуже цікавих екологічних круглих столи: «Екологічні витрати vs Екологічні ефекти» (модератор: Владислав Белоус) і «Екологічний аудит і екологічний менеджмент» (модератор: Святослав Куруленко).

 

У 2016 році екологічні витрати в Україні склали 32,5 млрд. грн. Це досить солідна сума, але при цьому екологічна ситуація в країні залишає бажати кращого. Чому ж так відбувається? Просто з цих коштів тільки 13 млрд. є інвестиціями, тобто спрямовані безпосередньо на скорочення шкідливого впливу на навколишнє середовище. А решта спрямовується на «лікування наслідків». Це як ніби у Вас вдома прорвало каналізацію, а Ви витрачаєте гроші не на ремонт труб, а на викачування води.

 

Послухали Владислава Антипова та колег по цеху, як підвищити ефективність використання екологічних коштів і що є найскладнішим в екологічних аудитах. Особливо сподобалася презентація Ірини Вербицької – як завжди, конкретно, по темі і з цифрами. Спасибі всім за цікаву дискусію і окремо Світлані Берзіної за високий рівень організації заходу!